Mezinárodně úspěšný výukový program „Aplikace DNS ve sportu”
od podzimu 2015 i v českém jazyce!

Vážení kolegové,

dovolujeme si oznámit, že od října 2015 zavádíme v českém jazyce nový DNS výukový program pro sportovní profesionály. Jedná se o třídílnou sérii dvoudenních kurzů, která je určena fitness trenérům i trenérům dalších konkrétních sportů, masérům, fyzioterapeutům, kineziologům a dalším odborníkům, kteří pracují nejen s profesionálními sportovci, ale i s širokou veřejností.

Ilustrace 1

K registraci do DNS sportovních kurzů není nutné základní zdravotnické vzdělání! Kurzy vyučují zkušení DNS certifikovaní instruktoři a jsou velmi prakticky vedeny. Hlavním cílem je nácvik optimální trupové stabilizace jako předpokladu kvalitního sportovního výkonu s důrazem na prevenci přetížení a úrazů.

Konkrétní program a náplň jednotlivých typů kurzů najdete zde.

DIPLOM DNS certifikovaného trenéraSe základními principy optimální trupové stabilizace dle konceptu vývojové kineziologie se účastníci seznámí v základním kurzu I. Do části II. by se měli registrovat absolventi kurzu I s přibližně 4 - 6 měsíčním odstupem od kurzu I. Účastníci se seznámí s dalšími detaily hodnocení stabilizačního vzoru a držení těla a prakticky si osvojí pokročilé modifikace stabilizačních cvičení, vyzkouší si i aplikaci DNS principů v rámci specifických sportovních pohybů. Do závěrečné části III. se budou registrovat účastníci s alespoň ročním odstupem od absolvování prvního DNS kurzu. Po zopakování základních principů si osvojí další možnosti využití DNS ve specifických sportovních disciplínách. Zájemci na konci třetí části mohou skládat praktickou zkoušku, při které budou demonstrovat kompetenci v základním vyšetření trupové stabilizace a schopnosti aplikovat DNS principy v rámci sportovního tréninku. Po úspěšném složení DNS praktické zkoušky obdrží diplom certifikovaného DNS trenéra.

Zájemci o DNS sportovní kurzy, kteří již v minulosti absolvovali DNS kurz A, se mohou registrovat rovnou do druhé části DNS Sportovního programu. Noví zájemci, kteří zatím v žádném DNS kurzu nebyli, se nejdříve registrují do části I. Poté absolvují části II. a III. ideálně vždy s 4-6 měsíčním odstupem.

Série DNS sportovních kurzů je již několik let velmi populární a hojně navštěvovaná v zemích severní Ameriky i Evropy. Věříme, že si své stálé místo najde i mezi zájemci z ČR a SR!

Ilustrace 2

Ilustrace 3

Doporučte DNS sportovní kurzy svým kolegům, kteří mají o metodu DNS profesora Koláře zájem a dosud se nemohli zúčastnit DNS kurzů, protože nemohli doložit zdravotnické vzdělání!

Registrujte se do DNS sportovních kurzů v Praze už nyní na této stránce.

General Terms and Conditions

Contact